Logo edesepost.nl


De toppers van Groenhorst Ede - geslaagden 2017

Basisberoepsgerichte leerweg

Bennekom: Naomi Adams, Alwin van Buren

Ede: Daniëlle Bouwman, Merel Harsevoort, Niels Hekking, Ryan Heusschen, Noah van den Heuvel, Emiel de Jonge, Ramona Ketelaar, Cinthia van de Kraats, Dennis van Kralingen, Selena Kühl, Tanja Kuiper, Shanique Post, Benjamin Scheele, Jarno Smit, Anne Steenbergen, Nina Strilakos, Rico van der Wal, Tina Zandbergen, Romaissa Zoubir

Renkum: Renate Janssen

Veenendaal: Ruben Donkelaar, Carlijn Faber, Nick Lodder, Gerjan Verwoert

Wageningen: Wasiu Hack, Nina Hahné, Emma Hoosbeek, Amber Schoester

Kaderberoepsgerichte leerweg

Bennekom: Folke Altena, Daphne van Bruxvoort, Noa Busser, Esmee Maassen

Ede: Joël Aartsen, Demi de Bont, Jessie Bootsman, Romy Dominicus, Ezra Gaikhorst, Thijs Geijtenbeek, Romek den Hartog, Sharon Hoksbergen, Jason van Holland, Fatima Imhaouran, Mikayla van de Kraats, Jurre Luiting, Viktorija Martuseviciuté, Anne Prins, Robin Randwijk, Audrey Rikkers, Yme de Rond, Levi Roos, Mirre Terwel, Joël Toet, Mik van den Top, Demi Venema, Bo Wiersema, Romy van Wirdum, Souraya Zoubir

Lunteren: Wilco Rozemeijer

Renkum: Rik Derwig

Veenendaal: Emma Heuseveldt, Bernd Oberink

Wageningen: Noa van der Velden

Gemengde leerweg

Ede: Sanne van den Arend, Kirsten van den Berg

Renkum: Youri van Londen

Theoretische leerweg

Bennekom: Denise van Barneveld, Robin Stevens

Ede: Angelique Aben, Julian Bonnecroij, Irja Brehen (cum laude), Chloë van den Brink, Puck Dirven, Dorien van Eijnsbergen, Deborah de Gier, Lise Hazenboom, Floortje Heijnen, Kimberley van den Heuvel, Mandy Hol, Birgit Koops, Renée de Kreuk, Elles Methorst, Ilse Methorst, Tess van der Meulen, Evi van den Oever, Noa Tanis, Anouk van Veldhuizen, Robin Zaaijer, Martijn Zuidveld

Lunteren: Michael Gaikhorst

Renkum: José Derwig

Veenendaal: Gijs Bos, Suzan Huizinga, Rowan van Manen, Fleur Moerman, Finn Moesbergen, Marije Zweistra

Wageningen: Jurre Deelstra

Reageer als eerste
Meer berichten